• ساعت : ۲۲:۵۸:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 19
  • کد خبر : ۸۲۲۱۳
    /  3
سومین جلسه قرارگاه كنترل كرونا ویروس جدید شهرستان هویزه برگذار شد .
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان هویزه سومین جلسه قرارگاه کنترل کرونا ویروس جدید شهرستان هویزه برگذار شد .
در این جلسه دکتر عفری مفرد فرماندار شهرستان هویزه ، مهندس ماجد مری پور مدیر شبکه و بهداشت و درمان هشرستان هویزه ، مهندس حبیب سیلاوی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرستان هویزه و دیگر اعضای قرارگاه حضور داشتند .
مهندس مری پور در ابتدای جلسه گزارش اقدامات و بازدید های انجام شده را اعلام کرد و اطلاع رسانی در خصوص خود ارزیابی را به تمام شهروندان را از ادارات خواستار شد و گفت در صورت رسیدن هرگونه گزارش از ورود مسافر از استانهای پرخطر به شهرستان ، تیم پزشکی و مراقبتی مرکز بهداشت شهرستان وارد پیگیری های لازم را انجام می دهند .
مهندس حبیب سیلاوی در این گفت : صفر بودن شهر یک خطر جدی برای شهرستان هویزه است چون مسافران دنبال مناطق با آمار صفر بیماری هستند تا به این مناطق سفر کنند .
سیلاوی در ادامه گفت : گندزدایی و آموزش مهمترین راه پیشگیری از انتقال بیماری می باشد .
دکتر عفری مفرد در این جلسه گفت : تمام گروه های جهادی لازم است تحت نظارت شبکه بهداشت باشند و تمامی ادارات با تمام نیروها و تجهیزات نسبت به کنترل ورودی  شهر اقدام کنند و روشنایی تمام پارک لازم است خاموش گردند .
عفری مفرددر ادامه افزود  تجمع هر گونه ورزشی ، اجتماعی و فرهنگی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و تمام مصوبات شورای تامین لازم الاجرا می باشد .
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به hn-hvz.ajums.ac.ir می باشد

    V5.5.2.0